Reklama

"Pączkowanie" w SP2 [FOTO]

18/02/2023 10:57

W łomżyńskiej „DWÓJCE” tłusty czwartek przywitał uczniów zapachem pączków z najlepszych cukierni i nie tylko.

Na zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 2 w Łomży kiermaszu charytatywnym pod hasłem „Podziel się tym co lubisz. Pączkuj z SP 2” uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice mogli kupić fantastyczne pączki wspierając jednocześnie akcję Fundacji Kapucyni i Misje.

Cele tegorocznej akcji to pozyskanie środków na projekty realizowane w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie. Datki zostaną przeznaczone na dożywianie głodnych dzieci, ich edukację oraz wsparcie tamtejszych wspólnot.

Dziękujemy serdecznie naszym sponsorom oraz wszystkim, którzy w tym dniu kupili pączki i otworzyli swoje serca na pomoc bliźniemu oraz rozwijali dzieło miłosierdzia! Dziękujemy naszym gościom, maturzystom z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Łomży, którzy wraz z wychowawczynią odwiedzili nasza szkołę i zakupili pączki wspierając naszą akcję „Pączkowania” w SP 2. Nasi fantastyczni darczyńcy: Cukiernia Słodka Zośka, Zakład Piekarniczo Cukierniczy L.Kosakowski G.Karwowski w Piątnicy oraz nasi super rodzice i uczniowie. „Pączkowanie” w SP 2 zorganizowali po raz trzeci - Pani Małgorzata Kneć oraz Pan Jacek Sokołowski.

Reklama

Podczas kiermaszu charytatywnego spoleczność szkoły zebrała 1761 złotych. Na stronie www.pączek.kapucyni.pl można kupić dowolną liczbę „wirtualnych pączków” i w ten sposób wesprzeć dzieło miłosierdzia.

Źródło: nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości