Reklama

Pani Zofia Borawska skończyła sto lat [FOTO]

07/05/2021 17:35

W dniu 7 maja swoje 100. urodziny obchodziła mieszkanka Łomży, Zofia Borawska. Z tej okazji, w imieniu mieszkańców i władz Łomży, najserdeczniejsze życzenia dostojnej Jubilatce złożyli przewodnicząca Rady Miejskiej Alicja Konopka oraz zastępca prezydenta Andrzej Stypułkowski.

Pani Zofia Borawska pochodzi z Poniatu, a w Łomży mieszka od kilkudziesięciu lat. Zawodowo była związana z Domem Pomocy Społecznej. W przeszłości jej pasją były kwiaty. Po pracy uwielbiała pielęgnować rośliny w przydomowym ogródku. Doczekała się 3 dzieci, 7 wnucząt i 7 prawnucząt.

Zastępca prezydenta Łomży oraz przewodnicząca Rady Miejskiej przekazali Jubilatce listy z życzeniami od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Wojewody Podlaskiego Bohdana Paszkowskiego oraz Prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego. Wręczyli również bukiet kwiatów oraz miejskie upominki.

Reklama

tekst i foto: UM Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości