Pijany i na zakazie. Mieszkaniec gminy Jedwabne wpadł w ręce policji

20/12/2022 09:31

Nietrzeźwy kierowca wpadł w ręce policjantów z posterunku w Piątnicy. Mieszkaniec gminy Jedwabne miał blisko promil, a do tego zignorował zakaz kierowania.

Nieodpowiedzialny kierujący oplem został zatrzymany do kontroli w rejonie fortów.

- W trakcie rozmowy z kierującym funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 37-latek miał blisko promil alkoholu w organizmie. Ponadto, po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mieszkaniec gminy Jedwabne posiada zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz za swoje zachowanie kierowca odpowie przed sądem - informuje KMP w Łomży

zdj. KMP Łomża

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/01/2025 08:59

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości