Nietrzeźwy kierowca wpadł w ręce policjantów z posterunku w Piątnicy. Mieszkaniec gminy Jedwabne miał blisko promil, a do tego zignorował zakaz kierowania.
Nieodpowiedzialny kierujący oplem został zatrzymany do kontroli w rejonie fortów.
- W trakcie rozmowy z kierującym funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 37-latek miał blisko promil alkoholu w organizmie. Ponadto, po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mieszkaniec gminy Jedwabne posiada zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz za swoje zachowanie kierowca odpowie przed sądem - informuje KMP w Łomży
zdj. KMP Łomża