Ponad 2 promile miał w organizmie mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, który jechał drogą krajową nr 63. Mężczyzna zignorował przy okazji sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
Nieodpowiedzialny kierowca forda wpadł w ręce policjantów z kolneńskiej patrolówki.
- Mundurowych zaniepokoił tor jazdy kierowcy. Podejrzewali, że może być nietrzeźwy. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Badanie alkomatem wykazało, że 38-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie - relacjonuje kolneńska policja. - Ponadto po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mieszkaniec powiatu łomżyńskiego kierował pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.
38-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Policja podaje, że za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
zdj. KPP Kolno