Reklama

Pijany kierowca wpadł na Wojska Polskiego

26/09/2022 11:13

Promil alkoholu miał w organizmie kierowca mazdy, którego zatrzymali policjanci z łomżyńskiej drogówki. Wpadł, bo jechał o 16 km/h za szybko.

Mężczyzna został zatrzymany na ul. Wojska Polskiego. Policjanci pracujący z ręcznym miernikiem prędkości zauważyli, że jechał o 16 km/h za szybko.

- W trakcie rozmowy z 30-latkiem funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że miał on promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo mieszkaniec gminy Łomża odpowie za popełnione wykroczenie - podaje oficer prasowy KMP w Łomży.

Reklama

zdj. KMP w Łomży 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości