Reklama

Pijany kierowca wpadł na Alei Legionów

12/10/2022 08:59

Ponad 0,8 promila miał w organizmie kierowca hondy, którego zatrzymali do kontroli policjanci z łomżyńskiej drogówki. Wpadł na Alei Legionów.

- O północy, policjanci z łomżyńskiej drogówki na Alei Legionów zatrzymali do kontroli hondę wraz z podpiętą przyczepką. Podczas rozmowy z kierowcą mundurowi wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 63-latek miał ponad 0,8 promila alkoholu w organizmie - podaje oficer prasowy łomżyńskiej jednostki policji.

Nieodpowiedzialny kierowca stracił prawo jazdy i spędził noc w policyjnym areszcie. Jego honda z przyczepką trafiła na strzeżony parking. 63-latkowi grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Reklama

zdj. KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości