Ponad 0,8 promila miał w organizmie kierowca hondy, którego zatrzymali do kontroli policjanci z łomżyńskiej drogówki. Wpadł na Alei Legionów.
- O północy, policjanci z łomżyńskiej drogówki na Alei Legionów zatrzymali do kontroli hondę wraz z podpiętą przyczepką. Podczas rozmowy z kierowcą mundurowi wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 63-latek miał ponad 0,8 promila alkoholu w organizmie - podaje oficer prasowy łomżyńskiej jednostki policji.
Nieodpowiedzialny kierowca stracił prawo jazdy i spędził noc w policyjnym areszcie. Jego honda z przyczepką trafiła na strzeżony parking. 63-latkowi grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
zdj. KMP w Łomży