Reklama

Pijany tata wiózł dwójkę dzieci! Wcześniej otrzymał zakaz kierowania

10/11/2022 11:58

Policjanci z KMP w Łomży zatrzymali 27-latka, który wiózł dwójkę swoich dzieci. Młody mężczyzna miał promil alkoholu w organizmie i jechał samochodem mając obowiązujący zakaz kierowania pojazdami. Grozi mu więzienie.

Kierowca BMW został zatrzymany do kontroli, bo nie zatrzymał się na znaku stop. W trakcie rozmowy z kierującym funkcjonariusze łomżyńskiej drogówki wyczuli od niego alkohol.

- Badanie alkomatem wykazało, że 27-latek miał promil alkoholu w organizmie. Z mężczyzną podróżowała dwójka jego dzieci. Ponadto, po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mieszkaniec powiatu łomżyńskiego posiada zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz za swoje zachowanie kierowca odpowie przed sądem - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Reklama

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, a za złamanie zakazu sądowego do lat 5.

zdj. ilustracyjne/KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości