Reklama

Po operacji Julka oddycha już samodzielnie

22/02/2022 19:00

Udało się! Jula oddycha sama, bez respiratora. Jest obolała, popłakuje, ale najważniejsze, że zrobiła wielki krok do przodu - poinformowała przed chwilą Anna Kierzkowska, mama Julii.

Przypomnijmy, niespełna dwuletnia mieszanka Jedwabnego przeszła w ubiegłym tygodniu w Bostonie w Stanach Zjednoczonych skomplikowaną, wielogodzinną operację serca.

- Bardzo długo czekaliśmy na tę moment. Pełnia szczęścia! No prawie pełnia. Jeszcze trochę brakuje, ale wierzymy, że teraz już będzie tylko lepiej - dodaje szczęśliwa mama Julki.

Dziewczynka urodziła się z wrodzoną wadą rozwojową przegród serca (ubytek przegrody przedsionkowo-komorowej). Państwo Kierzkowscy wylecieli do Bostonu na początku lutego. To właśnie tam Julka przechodzi kosztowne leczenie. 

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości