Reklama

Policja namierzyła wandala. Chłopiec niszczył rośliny

07/09/2022 14:08

Uszkodził 7 drzew tlenowych przy ul. Prusa. Wandalem okazał się 12-latek. Chłopcem zajmie się sąd rodzinny.

Młody człowiek okaleczył kilkanaście drzew tlenowych, które rosną w pobliżu Przedszkola Publicznego Nr 2. Uratować rośliny i protestować próbowali okoliczni mieszkańcy, chłopak jednak nie zwracał na nich uwagi. Miał ze sobą duży kij i to właśnie go wykorzystał do aktu wandalizmu. Natomiast świadków zdarzenia wyzywał. Więcej: Niszczył drzewa tlenowe i wyzywał mieszkańców. ŁSM "zaprasza" wandala do siebie

Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa dała mu szansę na skruchę. Chłopiec jednak, mimo dwukrotnej prośby o zgłoszenie się, nie zrobił tego. Spółdzielnia powiadomiła policję. Zobacz też: Młody wandal nie zgłosił się do spółdzielni. ŁSM ponawia "zaproszenie"

Reklama

Winowajcą okazał się 12-latek.

- Pracujący nad sprawą funkcjonariusze z zespołu do spraw wykroczeń, na podstawie wizerunku zarejestrowanego przez kamery monitoringu, ustalili odpowiedzialnego za uszkodzenia drzew - podaje Komenda Miejska Policji w Łomży. 

Teraz o dalszym losie nieletniego zdecyduje sąd rodzinny.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości