Kierowca forda jadąc ulicą Zawadzką, na wysokości ul. Sybiraków, potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 54-letnią kobietę. Poszkodowana została zabrana przez załogę karetki pogotowia do szpitala.
Do potrącenia doszło około godziny 18.
Kierowca focusa jadąc od skrzyżowania z ul. Przykoszarową w kierunku Ronda Solidarności, potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 54-kobietę. Poszkodowana została zabrana przez załogę karetki pogotowia do szpitala.
- Obydwoje trzeźwi. Czekamy na ostateczną informację co do stanu zdrowia czy to będzie zakwalifikowane jako wypadek, czy kolizja – informuje nas nadkom. Tomasz Krupa z Zespołu Prasowego KWP w Białymstoku.