Przedstawiciel handlowy jednej z firm sprzedawał klientom beton, ale otrzymanych pieniędzy nie przekazywał właścicielowi. Mieszkaniec Łomży miał przywłaszczyć sobie blisko 60 tysięcy złotych.
Podejrzanym o przywłaszczenie sporej sumy jest 32-latek. Zatrzymali go łomżyńscy policjanci.
- Mężczyzna będąc przedstawicielem handlowym jednej z firm sprzedawał beton. Jednak pieniądze, które otrzymywał za produkt nie trafiały do właściciela firmy. Mężczyzna zostawiał je sobie i na bieżąco wydawał. Jak ustalili funkcjonariusze, łomżanin w przeciągu trzech miesięcy przywłaszczył blisko 60 tysięcy złotych - podaje policja.
32-latek spędził noc w policyjnym areszcie, natomiast dziś usłyszał zarzut. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
zdj. KMP w Łomży