Reklama

"Pracownik roku" z Łomży. Przedstawiciel handlowy miał przywłaszczyć sobie blisko 60 tysięcy

25/11/2022 11:34

Przedstawiciel handlowy jednej z firm sprzedawał klientom beton, ale otrzymanych pieniędzy nie przekazywał właścicielowi. Mieszkaniec Łomży miał przywłaszczyć sobie blisko 60 tysięcy złotych.

Podejrzanym o przywłaszczenie sporej sumy jest 32-latek. Zatrzymali go łomżyńscy policjanci. 

- Mężczyzna będąc przedstawicielem handlowym jednej z firm sprzedawał beton. Jednak pieniądze, które otrzymywał za produkt nie trafiały do właściciela firmy. Mężczyzna zostawiał je sobie i na  bieżąco wydawał. Jak ustalili funkcjonariusze, łomżanin w przeciągu trzech miesięcy przywłaszczył blisko 60 tysięcy złotych - podaje policja.

32-latek spędził noc w policyjnym areszcie, natomiast dziś usłyszał zarzut. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

zdj. KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości