Reklama

Przywrócenie poradni specjalistycznych coraz bliżej?

21/04/2020 21:15

Po dzisiejszych rozmowach starosty Lecha Szabłowskiego z wojewodą Bohdanem Paszkowskim na przedpołudniowej wideokonferencji i późniejszej telefonicznej z marszałkiem Arturem Kosickim podjęto pozytywne decyzje w sprawie przywrócenia pracy części poradni specjalistycznych w Szpitalu Wojewódzkim im. Kard. Wyszyńskiego w Łomży.

W najbliższym czasie zostaną ponownie uruchomione najważniejsze poradnie oraz laboratorium.

- Trwają rozmowy dotyczące przywrócenia szpitalnego oddziału ratunkowego (SOR-u). Będzie to stanowiło znaczącą poprawę sytuacji zdrowotnej mieszkańców Powiatu Łomżyńskiego i Miasta Łomży – informuje w komunikacie wicestarosta łomżyński Maria Dziekońska.

Minął już miesiąc od kontrowersyjnej decyzji podpisanej przez wojewodę w sprawie przekształcenia Szpitala Wojewódzkiego w Łomży w jednoimienny szpital zakaźny. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości