Reklama

Rośnie liczba zakażonych koronawirusem. 17 nowych przypadków w Podlaskiem

12/06/2020 10:37

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują dziś (12.06) o siedemnastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • ·dwie kobiety w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa,
  • ·czterech mężczyzn w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa,
  • ·kobieta w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • ·kobieta w sile wieku z powiatu sokólskiego, izolacja domowa,
  • ·mężczyzna w sile wieku z powiatu sokólskiego, izolacja domowa
  • ·młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa
  • ·młoda kobieta z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • ·dwóch mężczyzn w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • ·młody mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • ·kobieta w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • ·starszy mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa
  • ·młoda kobieta z Białegostoku, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim mamy 576 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 28 577/1 222 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W Łomży i powiecie łomżyńskim nie ma obecnie "aktywnych" zakażeń, potwierdzonych pozytywnymi wynikami badań.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości