Sporo problemów będzie miał mężczyzna, który najpierw rozbijał alkohol w jednym z lomżyńskich sklepów, a następnie ukradł kilka tysięcy złotych. Policjantom udało się ująć podejrzanego.
Wszystko wydarzyło się wczoraj wieczorem przy ul. Prusa w Łomży. Około godz. 21:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który w jednym ze sklepów rozbijał alkohol, a następnie ukradł pieniądze w kwocie 4000 zł. Sprawcy udało się uciec.
Policjanci mając rysopis mężczyzny rozpoczęli poszukiwania. Na miejsce zadysponowano wiele patroli.
Ostatecznie rabusia dało się zatrzymać. Policja podaje, że mężczyzna był nietrzeźwy – miał 2 promile alkoholu w organizmie.
Policjanci będą teraz wnioskować o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztu.
zdj. ilustracyjne