Reklama

Rozbijał alkohol i ukradł pieniądze! Rabuś w rękach policji

13/12/2022 10:37

​​​​​​​Sporo problemów będzie miał mężczyzna, który najpierw rozbijał alkohol w jednym z lomżyńskich sklepów, a następnie ukradł kilka tysięcy złotych. Policjantom udało się ująć podejrzanego.

Wszystko wydarzyło się wczoraj wieczorem przy ul. Prusa w Łomży. Około godz. 21:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który w jednym ze sklepów rozbijał alkohol, a następnie ukradł pieniądze w kwocie 4000 zł. Sprawcy udało się uciec.

Policjanci mając rysopis mężczyzny rozpoczęli poszukiwania. Na miejsce zadysponowano wiele patroli.

Ostatecznie rabusia dało się zatrzymać. Policja podaje, że mężczyzna był nietrzeźwy – miał 2 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci będą teraz wnioskować o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztu.

Reklama

zdj. ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości