Reklama

Są chętni na fotel dyrektora łomżyńskiego pogotowia

07/10/2022 11:50

Trwa poszukiwanie nowego dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży. Do konkursu przystąpiły cztery osoby.

Konkurs na stanowisko dyrektora WSPR w Łomży został ogłoszony pod koniec sierpnia. Termin składania dokumentów upłynął tydzień temu.

- Uprzejmie informuję, że do konkursu na stanowisko Dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Łomży wpłynęły 4 oferty. Nie został jeszcze wyznaczony termin posiedzenia komisji konkursowej - poinformowała nas Małgorzata Półtorak, zastępca dyrektora Departamentu Polityki Informacyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego

Do konkursu mogły przystąpić osoby, które posiadają wyższe wykształcenie, odpowiedni staż pracy, a także wiedzę i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków. Kandydaci musieli przedstawić także koncepcję pracy na stanowisku dyrektora WSPR na najbliższe 6 lat.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości