Trwa poszukiwanie nowego dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży. Do konkursu przystąpiły cztery osoby.
Konkurs na stanowisko dyrektora WSPR w Łomży został ogłoszony pod koniec sierpnia. Termin składania dokumentów upłynął tydzień temu.
- Uprzejmie informuję, że do konkursu na stanowisko Dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Łomży wpłynęły 4 oferty. Nie został jeszcze wyznaczony termin posiedzenia komisji konkursowej - poinformowała nas Małgorzata Półtorak, zastępca dyrektora Departamentu Polityki Informacyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego
Do konkursu mogły przystąpić osoby, które posiadają wyższe wykształcenie, odpowiedni staż pracy, a także wiedzę i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków. Kandydaci musieli przedstawić także koncepcję pracy na stanowisku dyrektora WSPR na najbliższe 6 lat.