Reklama

Sprawca wypadku w Brulinie był pijany!

23/01/2018 09:30

Sprawca wypadku, jaki miał miejsce wczoraj po godz. 17.00 w Brulinie za Śniadowem, był pijany. Jak podaje Policja, miał ponad 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Obecnie oczekuje w policyjnym areszcie na przesłuchanie.

Mężczyzna kierujący renault scenic, który wczoraj po południu uderzył w stojącego na drodze opla astra, był pijany. Jak przekazuje asp. Ewelina Szlesińska, mężczyzna został wczoraj zatrzymany, a dziś odbędzie się jego przesłuchanie.

Jak wstępnie ustalili policjanci, samochody opel astra i dostawcze iveco stały na drodze z powodu awarii dostawczaka. Najprawdopodobniej jadący do strony Brulina kierowca scenica w pierwszej kolejności uderzył w stojącego kierowcę iveco, przygniótł go do astry, po czym razem z oplem docinął jeszcze do auta dostawczego. Według naszych informacji, niepotwierdzonych przez policję, poszkodowany kierowca iveco ma co najmniej kilka złamań kości. Przebywa w szpitalu.

Reklama

O wypadku informowaliśmy wczoraj wieczorem w artykule Wypadek pod Śniadowem. Jedna osoba w szpitalu, który zawiera także zdjęcia z miejsca zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości