Reklama

Strażnicy graniczni odzyskali BMW o wartości 200 tys. zł

29/09/2022 12:46

Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali BMW o wartości 200 tys. zł. 35-letni Białorusin próbował wczoraj (28.09) wyjechać nim z Polski.

Do zdarzenia doszło na terenie drogowego przejścia granicznego w Bobrownikach. Do odprawy zgłosił się obywatel Białorusi podróżujący BMW X5 na rosyjskich tablicach rejestracyjnych.

-  Mężczyzna do kontroli przedstawił dwa podrobione dokumenty: rosyjski dowód rejestracyjny, który znacząco odbiegał od obowiązującego wzoru oraz ubezpieczenie pojazdu, w którym widniały ślady przerobienia w dacie ważności. W toku dalszych czynności w samochodzie, którym podróżował cudzoziemiec funkcjonariusze stwierdzili ingerencję osób trzecich w okolicach zamka drzwi kierowcy. W związku  z uzasadnionym podejrzeniem, że pojazd wyprodukowany w 2018 roku pochodzi z przestępstwa kierowca z pojazdem został zatrzymany - informuje Podlaski Oddział SG.

Reklama

Wartość zabezpieczonego BMW X5 mundurowi oszacowali  na 200 tys. zł. Dalsze czynności w sprawie prowadzi policja.

Od początku 2022 roku funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali 16 pojazdów wartych w sumie ponad 2 mln zł.

zdj. POSG

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości