Reklama

Strażnicy graniczni odzyskali naczepę

06/10/2022 09:27

Naczepę o wartości 50 tys. zł odzyskali wczoraj (4.10) funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bobrownikach.

- Do odprawy zgłosił się 45-letni obywatel Białorusi podróżujący samochodem ciężarowym wraz z naczepą na polskich numerach rejestracyjnych. Przeprowadzona kontrola pod kątem legalności pochodzenia wykazała, że kontrolowana naczepa figuruje w Systemie Informacyjnym Schengen oraz bazie Interpolu jako utracona - informuje Podlaski Oddział SG. Kierowca wraz z pojazdem został zatrzymany. Szacunkowa wartość zabezpieczonej naczepy wyprodukowanej w 2007 roku wynosi 50 tys. zł. Dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze Policji w Gródku.

Na terenie drogowego przejścia granicznego w Bobrownikach  funkcjonariusze Straży Granicznej średnio na dobę odprawiają łącznie około 1500 środków transportu i około 4 000 osób.

Reklama

zd. POSG

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości