Taki bal odbywa się tylko raz w życiu. Uczniowie “Budowlanki” spotkali się na studniówce w Domu Gościnnym Wenecja w Łomży. Wszyscy prezentowali się olśniewająco.
We wnętrzach Domu Gościnnego Wenecja bawili się w sobotni (14.01) wieczór uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży. Obecnych było kilkadziesiąt par. Imprezę poprowadził DJ Mateusz Niksa.
Uczniowie zatańczyli poloneza. Nie zabrakło wzruszeń i miłych słów.
Przyszli abiturienci dziękowali wychowawczyni klasy 4 technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz klasy 4 technikum hotelarskiego - Katarzynie Więsak, wychowawczyni klasy 4 technikum budowlanego - Emilii Ciborowskiej -Dejneka, wychowawcy klasy 4 liceum ogólnokształcącego o profilu psychopedagogicznym i o profilu policyjnym Wiesławowi Czupryńskiemu. Wdzięczność została też złożona nauczycielowi Cezaremu Dąbrowskiemu.
Teraz przed młodymi ludźmi trzy miesiące intensywnej nauki i powtórek materiału.
Tegorocznym abiturientom z “Budowlanki” życzymy połamania długopisów na egzaminie dojrzałości!