Szpital Wojewódzki w Łomży został wyznaczony jako punkt szczepień personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą (szpital węzłowy). Dotyczy to wszystkich pracowników sektora ochrony zdrowia m.in. lekarzy, lekarzy dentystów, felczerów, pielęgniarek i położnych, pozostałych zawodów medycznych i niemedycznych, w tym personelu administracyjnego i pomocniczego, bez względu na formę współpracy.
W związku z powyższym zainteresowane podmioty wykonujące działalność leczniczą do 19 grudnia br. mogą zgłaszać chętny do zaszczepienia personel. Wytyczne dotyczące przyjmowania zgłoszeń przez Szpital Wojewódzki w Łomży opublikowane są na stronie szpitala.
Zainteresowane podmioty lecznicze proszone są o przesyłanie list w wersji Exel (załączone do komunikatu SZOI) zawierających dane placówki oraz wykaz personelu (pesel i okreslenie M (medyczny) lub N (niemedyczny)). Imię i nazwisko oraz inne dane są zbędne.
Osoba wyrażająca chęć szczepienia powinna — wraz ze swoimi danymi osobowymi —przekazać zgodę na ich przetwarzanie przez Szpital Wojewódzki w Łomży. Takie zgody należy dołączyć do wykazu personelu.
Zgłoszenia wyłącznie na adres szczepienia.covid@szpital-lomza.pl w nieprzekraczalnym terminie do 19 grudnia 2020r, do godz. 15.00 Wzór formularza dostępnego w SZOI w poniższym załączniku:
Załączniki
Źródło: Komunikat Szpitala Wojewódzkiego w Łomży