Do 3 kwietnia będzie można odebrać ze Szpitala Wojewódzkiego w Łomży wyniki badań i niezrealizowane skierowania. Szpital wciąż udostępnia dokumentację medyczną pacjentów na wniosek złożony drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną.
Według komunikatu szpitala, do dnia 3.04.2020 będzie można odebrać: skierowania na badania tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego, aby można było wykorzystać je do wykonania badań w innych placówkach; wyniki badań wykonanych w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej (tomografia, rezonans, rtg) dotychczas nieodebrane oraz dotychczas nieodebrane badania laboratoryjne.
Odbiór wyników będzie możliw w pomieszczeniu Poradni Urologicznej – parter budynku poradni specjalistycznych – wejście od szczytu budynku – od strony SOR (poniedziałek - piątek w godz. 7:30 - 14:30).
Szpital przypomina o możliwości odebrania dokumentacji medycznej. Będzie ona udostępniana osobom i podmiotom upoważnionym do dokumentacji medycznej pacjenta na wniosek złozony drogą elektroniczną (sekretariat@szpital-lomza.pl) lub poczta tradycyjną. Kontakt w sprawie udostępnienia dokumentacji: 864733565, 864733567.