Sezon imprez plenerowych rozkręcił się na dobre. W czwartkowy wieczór imprezowicze wybrali zabawę w Kurpiowskiej Krainie - w Wykrocie niedaleko Myszyńca. Przybyły ich takie tłumy, że nie dało się już wcisnąć nawet szpileczki. Nasza ekipa była tam również!
Jeśli ktoś miał wątpliwości co do liczby imprezowiczów w Kurpiowskiej Krainie po tym, jak dzień wcześniej bawili się na imprezie w Nowogrodzie, to widok tłumów pod sceną w Wykrocie rozwiał je do cna. Tak jak sie spodziewaliśmy. nie brakuje Wam energii i jedna impreza nie jest w stanie spowodować, że nie dotrzecie na kolejną już następnego dnia! Z pewnością mobilizujący był skład, który w Kurpiowskiej Krainie dla Was występował: MIG, DEFIS, DJ MARCOS i DJ LEWY.
Nasza ekipa także zawitała do Wykrotu, żeby przygotować dla Was relację z tej imprezy. Na początek zapraszamy do oglądania fotogalerii, a już wkrótce udostępnimy również materiał video. Ale się działo!