Policjanci wyjaśniają okoliczności tragedii, do której doszło dziś rano w Piątnicy. Nie żyje mężczyzna.
Podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży potwierdza, że około godz. 6:00 wpłynęło zgłoszenie dotyczące śmiertelnego wypadku w Piątnicy. Śmierć poniósł 75-latek.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna mógł wypaść z okna jednego z domów. Szczegóły zdarzenia ustalają teraz policjanci. Czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora.