Reklama

Tragedia w szpitalu: Doszło do śmierci jeszcze jednego noworodka [VIDEO]

07/12/2018 10:02

Informację o śmierci jeszcze jednego noworodka potwierdza zastępca dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. To kolejna tragedia, oprócz śmierci matki i dziecka do której doszło w łomżyńskim szpitalu. - Te dwa zdarzenia nie mają ze sobą związku, niemniej jednak zdarzyły się i to są bardzo traumatyczne przeżycia dla naszego personelu - mówi Hanna Majewska-Dąbrowska.

W nocy z 4 na 5 grudnia w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży kobieta urodziła martwe dziecko. Niestety doszło także do zgonu matki. Już wczoraj potwierdziła to Hanna Majewska-Dąbrowska, zastępca dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży ds. lecznictwa. Zawiadomienie w tej sprawie wpłynęło do Prokuratury Rejonowej w Łomży.

- Jest to bardzo dla nas trudna sytuacja, bardzo przykra, no i na pewno będziemy chcieli wyjaśnić przyczyny tej tragedii - mówi Hanna Majewska-Dąbrowska.

Nie było to jedyne traumatyczne zdarzenie, do którego doszło  w tym czasie w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.  Wicedyrektor szpitala potwierdza rónież informację  o śmierci noworodka dzień wcześniej.

Reklama

- W poprzednim dniu zmarł także noworodek, no też była to sytuacja dla nas zaskakująca dosyć, bo nie spodziewaliśmy się takiego zakończenia ciąży u tej matki. Te dwa zdarzenia nie mają ze sobą związku, niemniej jednak zdarzyły się i to są bardzo traumatyczne przeżycia dla naszego personelu - komentuje Hanna Majewska-Dąbrowska.

Zdaniem wicedyrektor, śmierć dziecka zdarza się bardzo rzadko, dlatego wywołało to negatywne odczucia wśród personelu.

O tragedii pisaliśmy już wczoraj:

Tragedia w szpitalu. Zmarła kobieta z dzieckiem

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości