Reklama

Trzy nowe przypadki koronawirusa w Podlaskiem

20/07/2020 07:10

O trzech nowych przypadkach zakażenia koronawirusem poinformowało w miniony weekend Biuro Wojewody Podlaskiego.

W ostatnią sobotę służby wojewódzkie poinformowały o trzech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To: starszy mężczyzna z powiatu grajewskiego (hospitalizowany w Szpitalu MSWiA w Białymstoku), młody mężczyzna z powiatu monieckiego (izolacja domowa) i młody mężczyzna z powiatu białostockiego (izolacja domowa).

Tego samego dnia w komunikacie zawarto informację o kolejnych ośmiu osobach, które uznano za ozdrowieńców. To: młody mężczyzna, starsza kobieta, dziecko, młoda kobieta i starszy mężczyzna z powiatu białostockiego, młody mężczyzna z Białegostoku, dwóch młodych mężczyzn z Łomży.

Reklama

W niedzielę nie przekazano informacji o nowych zakażeniach. Do tej pory w Podlaskiem odnotowano ich 911. Wyzdrowiały już 764 osoby.

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce (dane z 19.07): 40 104/1 624 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Ostatni przypadek koronawirusa wśród mieszkańców Łomży podany został do wiadomości publicznej w miniony piątek. 

fot. PUW

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości