Reklama

Tydzień z wodnymi uciążliwościami

16/08/2022 13:41

Od 16 do 22 sierpnia przeprowadzane będą prace związane z włączeniem uszkodzonej w lipcu magistrali wodociągowej. To oznacza okresowy spadek ciśnienia oraz chwilowe pogorszenie jakości wody.

25 lipca doszło do awarii na głównej magistrali wodociągowej z ujęcia wody Podgórze. Uszkodzenie miało powstać w skutek prac ziemnych zewnętrznej firmy budującej osiedle domów jednorodzinnych. Część mieszkańców Łomży nie miała bieżącej wody. Zobacz też: Część mieszkańców Łomży może nie mieć wody! Doszło do dużej awarii

Ujęcie wody w Pogórzu funkcjonowało na drugiej, równoległej magistrali. Uszkodzony odcinek został wyłączony z eksploatacji. Więcej: Awaria wodociągowa. Naprawy potrwają jeszcze kilka dni

Reklama

Teraz, czyli od 16 do 22 sierpnia, przeprowadzane będą prace związane z włączeniem uszkodzonej magistrali wodociągowej.

W związku z tym, jak poinformowało Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży, mogą pojawić się okresowy spadek ciśnienia oraz chwilowe pogorszenie jakości wody.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości