Reklama

Część mieszkańców Łomży może nie mieć wody! Doszło do dużej awarii

25/07/2022 20:20

Dziś po południu doszło do awarii na głównej magistrali wodociągowej z ujęcia wody Podgórze - informuje MPWiK w Łomży. W wyniku przerwania rurociągu i dużego zakresu naprawy nastąpi przerwa w dostawie oraz pogorszenie jakości wody w "górnych partiach miasta Łomży".

O awarii i pracach związanych z jej usunięciem MPWiK w Łomży poinformowało swoich odbiorców za pośrednictwem internetu. Uszkodzenie miało powstać w skutek prac ziemnych zewnętrznej firmy budującej osiedle domów jednorodzinnych.

"Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łomży informuje, że w dniu 25.07.2022 r. ok. godz. 18.30 nastąpiła awaria na głównej magistrali wodociągowej z ujęcia wody Podgórze. Uszkodzenie powstało w skutek prac ziemnych zewnętrznej firmy budującej osiedle domów jednorodzinnych przy ul. Złotej w Starej Łomży. W wyniku przerwania rurociągu i dużego zakresu naprawy nastąpi przerwa w dostawie oraz pogorszenie jakości wody do dnia 26.07.2022 r. do godzin  popołudniowych w górnych partiach miasta Łomży. W chwili obecnej służby MPWiK przystąpiły do zamknięcia odcinka magistrali oraz prac związanych z usunięciem awarii. Bardzo przepraszamy za utrudnienia i wyrozumiałość."

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości