Z Ukrainy do Polski przyjechało już 1,95 mln osób - poinformowała dziś (17.03) rano Straż Graniczna.
Od24 lutego do Polski z Ukrainy przyjechało 1,95 mln osób. Tylko wczoraj funkcjonariusze Straży Granicznej odprawili 60 tys. uchodźców. Oznacza to spadek o 11%.
Najwięcej osób przekroczyło granicę w Medyce (18 tys.), Dorohusku (10,2 tys.) i Hrebennem (9,1 tys.).
Dziś do godz. 7:00 do Polski przyjechało 12 tys. osób z Ukrainy.
zdj. SG