Spory niewybuch o długości blisko 60 centymetrów znaleźli dzisiaj rano pracownicy wykonujący prace na ul. Kolejowej. Do czasu przyjazdu saperów znalezisko zabezpieczają policjanci.
Zgłoszenie o niebezpiecznym znalezisku wpłynęło do dyżurnego łomżyńskiej policji około godz. 9:00. Niewybuch ma wymiary 15x58 cm i nie ma zapalnika. To prawdopodobnie pocisk artyleryjski. Odkopano go podczas prac realizowanych na ul. Kolejowej w Łomży.
Patrol saperski jest już najprawdopodobniej w drodze. Do czasu jego przyjazdu znalezisko zabezpieczają policjanci.