Reklama

Ul. Wojska Polskiego: Od dzisiaj przerwa w dostawie wody!

01/08/2019 15:51

Dzisiaj od godz. 18:00 wyłączony zostanie wodociąg dostarczający wodę na ul. Wojska Polskiego, na odcinku od Spokojnej do Włókienniczej. Wszystko przez czyszczenie, które potrwa do godz. 20:00 dnia 2 sierpnia.

Wody pozbawione zostaną budynki położone wzdłuż ul. Wojska Polskiego - przedsiębiorstwo zorganizuje zastępczy punkt poboru przy kościele. Pozostała część osiedli przyległych do ul. Wojska Polskiego będzie miała wodę z miejskiej sieci.

Szczegóły w poniższym komunikacie MPWiK:

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Łomży informuje, że od godz. 18.00 w dniu 2019-08-01 wyłączony będzie z eksploatacji i czyszczony wodociąg w ul. Wojska Polskiego na odcinku od ul. Spokojnej do ul. Włókienniczej. Pozostała część osiedli przyległych do ul. Wojska Polskiego będzie miała wodę z miejskiej sieci wodociągowej.

Reklama

Czyszczenie będzie trwało do godz. 20.00 dnia 2019-08-02.

W związku z tym budynki wzdłuż ulicy Wojska Polskiego zasilane w wodę z wodociągu z ul .Wojska Polskiego będą pozbawione wody.

Punkt zastępczy poboru wody będzie zapewniony ze zbiornika zlokalizowanego przy kościele św. Brunona ul. Wojska Polskiego 135.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości