Dzisiaj od godz. 18:00 wyłączony zostanie wodociąg dostarczający wodę na ul. Wojska Polskiego, na odcinku od Spokojnej do Włókienniczej. Wszystko przez czyszczenie, które potrwa do godz. 20:00 dnia 2 sierpnia.
Wody pozbawione zostaną budynki położone wzdłuż ul. Wojska Polskiego - przedsiębiorstwo zorganizuje zastępczy punkt poboru przy kościele. Pozostała część osiedli przyległych do ul. Wojska Polskiego będzie miała wodę z miejskiej sieci.
Szczegóły w poniższym komunikacie MPWiK:
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Łomży informuje, że od godz. 18.00 w dniu 2019-08-01 wyłączony będzie z eksploatacji i czyszczony wodociąg w ul. Wojska Polskiego na odcinku od ul. Spokojnej do ul. Włókienniczej. Pozostała część osiedli przyległych do ul. Wojska Polskiego będzie miała wodę z miejskiej sieci wodociągowej.
ReklamaCzyszczenie będzie trwało do godz. 20.00 dnia 2019-08-02.
W związku z tym budynki wzdłuż ulicy Wojska Polskiego zasilane w wodę z wodociągu z ul .Wojska Polskiego będą pozbawione wody.
Punkt zastępczy poboru wody będzie zapewniony ze zbiornika zlokalizowanego przy kościele św. Brunona ul. Wojska Polskiego 135.