W Piątnicy ciężarowy MAN jechał z uszkodzonym zbiornikiem na olej napędowy. W pewnym momencie doszło do wycieku paliwa. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.
W Piątnicy policja wprowadziła ruch wahadłowy. Wszystko w związku z wyciekiem paliwa z ciężarówki. Okazało się, że samochód ma uszkodzony zbiornik z olejem napędowym. Kierowcy nic się nie stało.
zdj. OSP Piątnica