Reklama

W Łomży pojawią się ekologiczne paczkomaty

25/02/2022 14:21

Minimum 5 nowych, wyróżniających się paczkomatów ma trafić do Łomży. Wszystkie urządzenia będą obsadzone roślinnością oczyszczającą powietrze, umiejscowione na kostce antysmogowej, a w ich pobliżu zainstalowany zostanie stojak na rower. Wszystko w ramach przedsięwzięcia o nazwie InPost Green City.

Łomża dołączyła do programu InPost Green City.

- Jesteśmy dumni, że Łomża została dziś partnerem InPost Green City. Razem będziemy jeszcze skuteczniej dbać o środowisko naturalne i zapewniać lokalnej społeczności poprawę jakości życia oraz nowoczesne usługi – wyjaśnia Damian Niewiadomski, wiceprezes ds. sprzedaży, InPost.

- Samorząd Łomży realizuje szereg działań w zakresie ochrony środowiska. Ekologiczne paczkomaty to kolejna inicjatywa, której celem jest ochrona środowiska naturalnego  – mówi prezydent Mariusz Chrzanowski i dodaje, że w Łomży stanie minimum pięć nowych, wyróżniających się Paczkomatów. Wszystkie urządzenia będą obsadzone roślinnością oczyszczającą powietrze, umiejscowione na kostce antysmogowej, a w ich pobliżu zainstalowany zostanie stojak na rower.

Reklama


Oprócz Łomży w programie InPost Green City są już Kraków, Łódź, Częstochowa, Kielce, Wałbrzych, Zielona Góra, Sopot, Rybnik, Rzeszów, Białystok, Bobrowniki, Chełm, Rzeszów, Gorzów Wielkopolski, Bytom oraz Wrocław. W ramach partnerstwa ze średnimi miastami, w program włączyły się m.in. Świdnica, Jelenia Góra, Starachowice, Suwałki, Konin, Pabianice, Nowy Sącz, Piła oraz Tarnobrzeg.

Źródło: UM Łomża, Fot. InPost

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama