Reklama

W poniedziałki ZUS przyjmie klientów do godziny 17-stej

15/11/2021 11:20

​​​​​​​Od 22 listopada 2021 do 31 marca 2022 r. obsługa klientów w poniedziałki odbywać się będzie do godz. 17.00. Zmiana jest podyktowana  sytuacją epidemiologiczną w kraju i narastającą liczbą zakażeń wirusem SARS-Cov2.

 - Nasi pracownicy przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa cały czas obsługują klientów. Udzielają informacji, pomagają wypełnić dokumenty, złożyć wnioski czy założyć profil na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Jeśli nie chcemy czekać w kolejce,  możemy wcześniej taką wizytę w ZUS zarezerwować przez internet na Platformie Usług Elektronicznych ZUS lub telefonicznie. Aby umówić wizytę przez telefon w jednej z placówek Oddziału ZUS w Białymstoku, należy zadzwonić pod numer 87  565 27 13- informuje Katarzyna Krupicka, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego.

Cały czas są również dostępne w placówkach ZUS skrzynki na dokumenty, do których można samodzielnie składać papierowe wnioski, dokumenty lub pisma.

Reklama

- Osoby odwiedzające nasze Sale Obsługi Klienta nadal musząużywać maseczek ochronnych osłaniające nos i usta do czasu obowiązywania wytycznych rządowych– dodaje rzeczniczka.

Klienci ZUS mogą również zadławić swoje sprawy bezpiecznie i wygodnie podczas e-wizyty bez wychodzenia z domu. Aby spotkać się online z pracownikiem Zakładu wystarczy mieć dostęp do internetu, smartfon, tablet lub komputer z kamerką.

Źródło: nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama