Ministerstwo Obrony Narodowej ostrzega przed fałszywymi SMS-ami dotyczącymi stawiennictwa w siedzibach Wojskowych Komend Uzupełnień i Wojewódzkich Sztabach Wojskowych.
Uwaga na fałszywe SMS-y dotyczące stawiennictwa w siedzibach Wojskowych Komend Uzupełnień i Wojewódzkich Sztabach Wojskowych. To fałszywe informacje! Wojsko Polskie nie jest ich autorem. Wojsko Polskie nie prowadzi mobilizacji" - głosi wpis na Twitterze Ministerstwa Obrony Narodowej.