Reklama

Woj. podlaskie w "Pytaniu na Śniadanie". Podróży do Łomży nie było

05/08/2022 08:06

W programie "Pytanie na Śniadanie" emitowane były materiały poświęcone woj. podlaskiemu. Żaden z nich nie dotyczył Łomży i powiatu łomżyńskiego.

30 lipca w Telewizji Polskiej zakończyła się kampania informacyjno-edukacyjna Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej zachęcająca do zwiedzania województwa podlaskiego. Widzowie TVP2, w programie "Pytanie na Śniadanie", mieli okazję zobaczyć materiały poświęcone kilku podlaskim miejscowościom. 

- W lipcu widzowie TVP2 zostali zabrani w podróż po czterech miejscowościach znajdujących się w pobliżu wschodniej granicy Polski, tj. do Augustowa, Białowieży, Mielnika oraz Krynek. Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna starannie dobrała rozmówców oraz wskazała dokładne lokalizacje, w które udała się stacja TVP2. Podczas każdej audycji do dyspozycji mieliśmy 5 wejść pogodowych, z których każde trwało ok. 2 do 3 minut - informuje Ewa Packiewicz z Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Reklama

A co z Łomżą i powiatem łomżyńskim?

- Obecnie nie mamy możliwości rozszerzenia płatnej kampanii informacyjno-edukacyjnej emitowanej na antenie stacji TVP2 o dodatkowe punkty na mapie województwa podlaskiego, jednak nie wykluczamy drugiej i kolejnych edycji kampanii w nadchodzącym roku - tłumaczy Ewa Packiewicz. - Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna dostrzega potrzebę szerokiej promocji Ziemi Łomżyńskiej, której obszar skrywa niezwykłe bogactwa historyczne i przyrodnicze, dlatego – w miarę możliwości finansowych – w naszych przyszłych projektach chcielibyśmy intensywniej podkreślać te walory jako argument, który miałby przekonać potencjalnych turystów do odwiedzenia województwa podlaskiego - dodaje.

Reklama

Ile kosztowała tegoroczna kampania? Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna nie upublicznia takiej informacji ze względu na “zobowiązania wynikające z umowy ze stacją TVP2”.

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna zrzesza instytucje, organizacje pozarządowe, samorządy, osoby fizyczne oraz reprezentujące branżę turystyczną podmioty zainteresowane rozwojem turystyki w województwie podlaskim. Urząd Miejski w Łomży oraz Starostwo Powiatowe w Łomży nie są jej członkami. 

Fot. kadr z materiału poświęconego Białowieży

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości