Mundurowi zatrzymali 29-latkę i 33-latka podejrzanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna ukrył środki odurzające w swojej bieliźnie.
- Policjanci ustalili, że w volkswagenie jadącym z Konarzyc do Łomży mogą być narkotyki. Samochód został zatrzymany przez policjantów z patrolówki i kryminalnych w okolicach Ronda Przyjaciół Łomży. W trakcie przeszukania mundurowi znaleźli ponad 100 gramów białego proszku. 33-latek miał ukryte woreczki foliowe w swojej bieliźnie. Do znaleziska przyznawała się również jego 29-letnia pasażerka - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.
Wstępne badania narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznej ilości narkotyków lub substancji psychotropowych grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KMP Łomża