Reklama

Wpadł podczas akcji "Trzeźwy poranek"

15/11/2022 11:54

Wczoraj od wczesnych godzin porannych policjanci z łomżyńskiej drogówki sprawdzali trzeźwość kierowców. Jeden ze skontrolowanych postanowił wsiąść za kierownicę będąc pod wpływem.

- Przez ponad cztery godziny funkcjonariusze zbadali trzeźwość 730 kierowców. Niestety, okazało się, że jeden z nich zdecydował się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. 45-letni kierowca mercedesa został zatrzymany do kontroli na Szosie do Mężenina. Badanie alkomatem mężczyzny wykazało prawie 0,7 promila alkoholu w organizmie. 45-latek stracił prawo jazdy. Zgodnie z kodeksem karnym za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności - informuje KMP w Łomży.

Policjanci przypominają, że w budynku Komendy Miejskiej Policji w Łomży (ul. Wojska Polskiego 9) funkcjonuje ogólnodostępny alkomat.

Reklama

zdj. KMP w Łomży 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości