Gorące dni i ciepłe noce - po dwudniowej przerwie pogoda zaserwuje nam kolejną falę upałów.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Białymstoku ostrzega przed upałami, które pojawią się w naszym regionie.
Dużego wzrostu temperatur powinniśmy spodziewać się od wtorku (23.08). Upały zostaną z nami do poniedziałku (29.08).
- Temperatura maksymalna w dzień od 29°C do 32°C. Temperatura minimalna w nocy od 16°C do 19°C - podają synoptycy.
Jest to alert II stopnia.