Reklama

Wracają upały. Alert II stopnia

22/08/2022 13:40

Gorące dni i ciepłe noce - po dwudniowej przerwie pogoda zaserwuje nam kolejną falę upałów.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Białymstoku ostrzega przed upałami, które pojawią się w naszym regionie. 

Dużego wzrostu temperatur powinniśmy spodziewać się od wtorku (23.08). Upały zostaną z nami do poniedziałku (29.08).

- Temperatura maksymalna w dzień od 29°C do 32°C. Temperatura minimalna w nocy od 16°C do 19°C - podają synoptycy.

Jest to alert II stopnia. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości