Reklama

Wsiadł za kierownicę będąc pod wpływem. 36-latek wpadł na Wojska Polskiego

29/11/2022 09:33

Policjanci z łomżyńskiej drogówki sprawdzali wczoraj trzeźwość kierowców. Jeden z nich postanowił wsiąść za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu. Mieszkaniec gminy Piątnica został zatrzymany w Łomży.

Policjanci prowadzili kontrole trzeźwości od rana aż do wieczora. Punkty kontrole zorganizowane były w Łomży na ulicy Meblowej, Wojska Polskiego, Nowogrodzkiej i Szosie do Mężenina oraz w Piątnicy Włościańskiej i Nowych Kupiskach. Łącznie funkcjonariusze skontrolowali trzeźwość  ponad 760 kierowców.  Jeden z nich zdecydował się wsiąść za kierownicę będąc pod wpływem.

- Po 6 na Wojska Polskiego do badania stanu trzeźwości został zatrzymany kierowca seata. Badanie alkomatem 36-latka wykazało ponad 0,6 promila alkoholu w jego organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Teraz mieszkaniec gminy Piątnica odpowie za popełnione przestępstwo, za które zgodnie z kodeksem karnym grozi do 2 lat pozbawienia wolności - informuje KMP w Łomży.

Reklama

zdj. KMP w Łomży 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości