Reklama

WSZOZ TWP w Łomży weszła w nowy rok akademicki [FOTO]

08/10/2022 12:18

Po raz 12. rok akademicki rozpoczęła Wyższa Szkoła Zawodowa Ochrony Zdrowia TWP w Łomży. Przyjętych zostało 45 osób.

W sobotę (8.10) nowy rok akademicki zainaugurowała Wyższa Szkoła Zawodowa Ochrony Zdrowia TWP w Łomży.

- Szkoła, którą kieruję, od początku jej powołania, jest szkołą niewielką - o jednym kierunku kształcenia, drugi - terapia zajęciowa jest zawieszony. Pracujemy aktualnie nad nowymi kierunkami studiów. Jeśli terapia zajęciowa nie cieszyła się większym zainteresowaniem, tak ratownictwo medyczne wciąż ma wielu chętnych do studiowania. To wymownie świadczy o tym, iż szkoła gwarantuje dobrą jakość kształcenia. Przez 12 lat zdołała wygenerować dość spójny i jednolity system edukacyjny oparty na łączeniu wiedzy teoretycznej z praktyką medyczną - mówi  prof. Witold Wincenciak, rektor WSZOZ TPW w Łomży. 

Reklama

W tym roku akademickim studia pierwszego stopnia zacznie 45 osób. 

Wyższa Szkoła Zawodowa Ochrony Zdrowia TWP w Łomży to uczelnia niepubliczna. Powstała w 2011 r. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości