Reklama

Z Łomży na Woodstock! [FOTO i VIDEO]

31/07/2014 06:19

Już dziś (31.07) rusza XX Przystanek Woodstock. Tradycyjnie odbywa się w Kostrzynie nad Odrą. Na miejsce festiwalu zdążają fani muzyki z całej Polski, a nawet Europy. Wczoraj trwały próby świateł, nagłośnienia oraz zespołów. Kasia Kowalska, T.Love, Budka Suflera, Kamil Bednarek, Lao Che, Acid Drinkers, Coma, Piersi, Łzy, Mesajah, to tylko część wykonawców, którzy zagrają dla najliczniejszej publiczności festiwalowej w Polsce. Z naszych informacji wynika że z Łomży i okolic w Kostrzynie pojawi się dość duża reprezentacja Na miejscu w Kostrzynie nasz portal ma również swojego przedstawiciela, który z chęcią z Wami porozmawia. 

Jeśli jesteście na miejscu lub się wybieracie skontaktujcie się z naszą redakcją mylomza@mylomza.pl wysyłając swoje imię nazwisko i numer telefonu.

Relacja naszego reportera!

Ubiegłoroczne zdjęcia Piotra Barbachowskiego poniżej:

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości