Trwają poszukiwania Pauliny Laskowskiej z Ostrołęki. Wczoraj 13-latka wyszła z domu i od tego momentu nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Policjanci szukają Pauliny Laskowskiej. To 13-letnia mieszkanka Ostrołęki. Dziewczynka w piątek (4.11) wyszła z domu i do chwili obecnej do niego nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat zaginionej, proszone są o pilny kontakt z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod bezpośredni numer telefonu 47 704 14 24.
Funkcjonariusze gwarantują anonimowość.
RYSOPIS:
Wzrost 165 cm, szczupła budowa ciała, włosy długie farbowane na rudo.
W chwili zaginięcia dziewczynka ubrana była w czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie z dziurami oraz szare buty marki Puma.
Źródło: KMP Ostrołęka