Reklama

Zaginęła 13-latka

05/11/2022 10:06

Trwają poszukiwania Pauliny Laskowskiej z Ostrołęki. Wczoraj 13-latka wyszła z domu i od tego momentu nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Policjanci szukają Pauliny Laskowskiej. To 13-letnia mieszkanka Ostrołęki. Dziewczynka w piątek (4.11) wyszła z domu i do chwili obecnej do niego nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat zaginionej, proszone są o pilny kontakt z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod bezpośredni numer telefonu 47 704 14 24.

Funkcjonariusze gwarantują anonimowość.

RYSOPIS:

Wzrost 165 cm, szczupła budowa ciała, włosy długie farbowane na rudo.

W chwili zaginięcia dziewczynka ubrana była w czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie z dziurami oraz szare buty marki Puma.

Reklama

 

Źródło: KMP Ostrołęka

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości