Reklama

Zahaczył o bok auta na stacji benzynowej. Okazało się, że jest nietrzeźwy

26/10/2023 14:32

Na terenie stacji benzynowej doszło do kolizji z udziałem dwóch pojazdów. Szybko wyszło na jaw, kierowca odpowiedzialny za zaistniałą sytuację jest nietrzeźwy.

Wczoraj po godzinie 20:00 łomżyńska policja otrzymała zgłoszenie o kolizji z udziałem dwóch pojazdów, do której doszło na terenie stacji benzynowej w Piątnicy. 

-  W kolizji brało udział audi oraz mercedes z naczepą. Mundurowi ustalili, że kierowca mercedesa odjeżdżając po zatankowaniu, zahaczył o bok audi. W rozmowie z uczestnikami policjanci wyczuli alkohol - informuje KMP Łomża. 

Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że 35-letni kierowca mercedesa miał blisko 0,7 promila. Obywatel Litwy stracił prawo jazdy i trafił do policyjnego aresztu. 

Reklama

 

źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości