Reklama

Jechał ciągnikiem "na zakazie". Wpadł w ręce dzielnicowych z Wizny

05/12/2022 11:35

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 54-latkowi, który wpadł w ręce dzielnicowych z Wizny. Mężczyzna zignorował zakaz kierowania wszelkimi pojazdami i wsiadł za kierownicę ciągnika.

- Dzielnicowi z Wizny w trakcie patrolowania rejonów służbowych zwrócili uwagę, na jednego z kierowców. Ich zainteresowanie wzbudził fakt, że mężczyzna jechał ciągnikiem rolniczym, a z ustaleń mundurowych wynikało, że ma on zakaz prowadzenia pojazdów. Postanowili to sprawdzić. Zatrzymany do kontroli mężczyzna był trzeźwy. W trakcie sprawdzania w policyjnej bazie danych potwierdziło się, że 54-latek posiada bezterminowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami - relacjonuje łomżyńska policja.

Mężczyzna odpowie za swoje zachowanie przed sądem. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości