"Kabaret Zachodni" zaprezentuje zakochanym spektakl poświęcony miłości. Wejściówki na wydarzenie będą rozdawane od poniedziałku, 10 lutego w biurze Hali Kultury.
Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zaprasza na walentynkowe wydarzenie pt. „Zakochaj się w Łomży”. W piątek, 14 lutego 2025 r. na scenie Hali Kultury z przezabawnym programem wystąpi „Kabaret Zachodni”.
Mieszkańców zapraszamy na dwie odsłony:
- o godzinie 15:00 – występ dedykowany seniorom,
- o godzinie 19:00.
Na wydarzenie obowiązują wejściówki, które będą rozdawane w biurze Hali Kultury w poniedziałek 10.02.2025 r., od godziny 08:00.
Na jedną osobę przypadają dwie wejściówki. Ilość miejsc ograniczona. Wejściówki należy okazać przed wejściem na wydarzenie.
