Reklama

Zemsta 29-letniego kierowcy. Straty to 17 tys. zł

27/09/2022 10:51

29-letni mieszkaniec Łomży zemścił się za zwrócenie mu uwagi. Uszkodził dwa samochody.

Łomżyński dyżurny otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu dwóch samochodów, do którego doszło na osiedlowym parkingu.

Pokrzywdzony zwrócił uwagę jednemu z kierowców, że parkując blokuje przejazd na drugi parking. Ten w ramach zemsty dokonał zarysowań i wgnieceń na karoseriach jego dwóch samochodów. Całą sytuację widział mieszkaniec tego osiedla, który natychmiast poinformował o tym policjantów. Już chwilę później funkcjonariusze, mając rysopis sprawcy, zatrzymali go na pobliskim placu zabaw. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Łomży - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży. 

Reklama

Pokrzywdzony oszacował straty na 17 tys. zł. Nie był to jednak koniec przewinień mężczyzny. W jego saszetce funkcjonariusze znaleźli biały proszek. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie podejrzany usłyszał zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara do lat 3 pozbawienia wolności, a za zniszczenie mienia do lat 5.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości