Do 5 lat więzienia grozi 41-latkowi, który zignorował zakaz kierowania pojazdami i podjechał swoim autem pod sklep. Zwrócili na niego uwagę dzielnicowi z Wizny.
- Dzielnicowi z Wizny w trakcie patrolowania rejonów służbowych zwrócili uwagę, na jednego z kierowców. Ich zainteresowanie wzbudził fakt, że mężczyzna pod sklep podjechał samochodem, a z ustaleń mundurowych wynikało, że ma on zakaz prowadzenia pojazdów. Postanowili to sprawdzić. Zatrzymany do kontroli mężczyzna był trzeźwy. W trakcie sprawdzania w policyjnej bazie danych potwierdziło się, że 41-latek posiada zakaz kierowania wszelkimi pojazdami obowiązujący do lutego przyszłego roku - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.
Volkswagen został odholowany na strzeżony parking, a mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
zdj. KMP w Łomży