Reklama

Siódmy przypadek zgonu z powodu COVID-19 w Podlaskiem. Kobieta zmarła w łomżyńskim szpitalu

07/05/2020 18:03

To kolejny potwierdzony przypadek wystąpienia zgonu z powodu COVID-19 w naszym województwie. Zmarła 86-letnia kobieta, która była hospitalizowana w Łomży.

Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, że został potwierdzony siódmy przypadek wystąpienia zgonu z powodu zachorowania na wirusa COVID-19 w województwie podlaskim. 

To kobieta w wieku 86 lat, mieszkanka powiatu Bielskiego, była hospitalizowana w szpitalu w Łomży. Miała choroby współistniejące.  Apelujemy o uszanowanie prywatności rodziny - informuje Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Białymstoku.

Jednocześnie Biuro Wojewody Podlaskiego informuje o kolejnych 25 osobach z regionu, które wyzdrowiały z COVID-19. To: cztery kobiety w sile wieku, cztery młode kobiety, starszy mężczyzna, dziecko, młody mężczyzna, starsza kobieta i mężczyzna w sile wieku z powiatu bielskiego, starszy mężczyzna, młoda kobieta i dwie kobiety w sile wieku z Białegostoku, kobieta i mężczyzna w sile wieku, młoda kobieta, dwóch młodych mężczyzn i dziecko z powiatu białostockiego, starsza kobieta i mężczyzna w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego.

Reklama

W sumie w województwie podlaskim potwierdzono 381 przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało do tej pory 268 osób.  Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 15 047/755 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Przypomnijmy, że w porannym komunikacie Biuro Wojewody Podlaskiego poinformowało o przypadku zakażenia koronawirusem w powiecie łomżyńskim. To mężczyzna w sile wieku, który przebywa w izolacji domowej. 

 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości