Reklama

Żółte skrzynki do zbiórki petycji w łomżyńskich sklepach [FOTO]

15/05/2020 07:40

W pięciu łomżyńskich sklepach pojawiły się żółte skrzynki do zbierania Petycji podpisanych przez mieszkańców Łomży i okolic, z wnioskiem do Ministra Zdrowia i władz samorządowych Województwa Podlaskiego w sprawie usunięcia Szpitala Wojewódzkiego w Łomży z listy szpitali jednoimiennych – zakaźnych. Do skrzynek można również składać informacje o zaobserwowanych trudnościach w dostępie do świadczeń zdrowotnych.

Druki Petycji każdy mieszkaniec naszego regionu może samodzielnie pobrać ze strony www.solidarniwpotrzebie.pl , bądź też nieodpłatnie uzyskać w Sklepie komputerowym SIM-TECH przy ul. Sadowa 2 w Łomży (wejście od ulicy Dwornej).

Stowarzyszenie SOLIDARNI W POTRZEBIE udostępniło dla wygody mieszkańców, którzy chcą zamanifestować swoje poparcie dla przywrócenia możliwości świadczenia przez łomżyński szpital pełnozakresowych świadczeń zdrowotnych dla naszej społeczności, żółte skrzynki w 5. łomżyńskich sklepach, do których można składać podpisane druki Petycji.

Reklama

Zarząd stowarzyszenia uprasza przy tym, aby dla lepszego wykorzystania pojemności skrzynek, podpisane druki petycji przed włożeniem do skrzynki. Petycja może zostać podpisana łącznie przez dwie osoby, przy czym rekomendowane jest podpisanie i złożenie przez osoby chętne dwóch osobnych druków Petycji: Do Ministra Zdrowia oraz do Zarządu i Sejmiku Województwa Podlaskiego.

Dzięki uprzejmości właścicieli łomżyńskich sklepów skrzynki umieszczone zostały w sklepach:

PSS Społem LUX, ul. Aleja Legionów 105 (Blaszak)

Reklama

PSS Lux Mini, ul. Kasztelańska 3

Społem FENIX, ul. Wojska Polskiego 161F

Sklep Spożywczy K1, ul. Jędrzeja Śniadeckiego 2A

Sklep komputerowy Sim-Tech, ul. Dworna 18/lok. 2

Zarząd stowarzyszenia wyraża wdzięczność licznym stowarzyszeniom i osobom prawnym , które wspierają swoimi listami intencyjnymi inicjatywę stowarzyszenia SOLIDARNI W POTRZEBIE, nakierowaną na usunięcie Szpitala Wojewódzkiego w Łomży z listy szpitali jednoimiennych – zakaźnych.

Stowarzyszenie uprzejmie także informuje, że za pośrednictwem żółtych skrzynek możliwe jest informowanie stowarzyszenia o zaobserwowanych problemach w dostępie do świadczeń opieki zdrowotnej w łomżyńskich placówkach służby zdrowia.

Reklama

/Zarząd stowarzyszenia SOLIDARNI W POTRZEBIE/

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości