Reklama

14 nowych zakażeń. Dwaj mężczyźni hospitalizowani w Łomży

06/09/2020 13:15

O 14 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem informuje w dzisiejszym komunikacie Biuro Wojewody Podlaskiego. Dwaj chorzy mężczyźni hospitalizowani są w łomżyńskim szpitalu. To mieszkańcy powiatu kolneńskiego i zambrowskiego.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o czternastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • starsza kobieta z Białegostoku, hospitalizowana w SPZOZ MSWiA w Białymstoku,
  • starsza kobieta z powiatu białostockiego, hospitalizowana w SPZOZ MSWiA w Białymstoku,
  • starszy mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • młoda kobieta z Białegostoku, izolacja domowa,
  • trzech młodych mężczyzn z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • czterech młodych mężczyzn z Białegostoku, izolacja domowa,
  • mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa,
  • starszy mężczyzna z powiatu kolneńskiego, hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży,
  • starszy mężczyzna z powiatu zambrowskiego, hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1359 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.Wyzdrowiały do tej pory w sumie 1064 osoby.

Dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 437 nowych przypadkach koronawirusa. Najwięcej odnotowano w województwach: małopolskim (90), mazowieckim (59) i pomorskim (45). Zmarło kolejnych 7 zakażonych osób. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 70 824/2 120 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Wczorajszy komunikat Biura Wojewody Podlaskiego zawierał informacje o 11 nowych przypadkach: 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości