O 14 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem informuje w dzisiejszym komunikacie Biuro Wojewody Podlaskiego. Dwaj chorzy mężczyźni hospitalizowani są w łomżyńskim szpitalu. To mieszkańcy powiatu kolneńskiego i zambrowskiego.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o czternastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1359 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.Wyzdrowiały do tej pory w sumie 1064 osoby.
Dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 437 nowych przypadkach koronawirusa. Najwięcej odnotowano w województwach: małopolskim (90), mazowieckim (59) i pomorskim (45). Zmarło kolejnych 7 zakażonych osób. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 70 824/2 120 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
Wczorajszy komunikat Biura Wojewody Podlaskiego zawierał informacje o 11 nowych przypadkach: